Informujemy, że Biuro Projektowo – Inwestycyjne Zygmunt Lisowski  na zlecenie Polskiej Spółki  Gazownictwa sp. z. o. o. Oddział Zakład Gazowniczy w Lublinie mieszczącej się przy ul. Diamentowej 15 opracowuje projekt budowy sieci gazowej wraz z przyłączami do punktów redukcyjno – pomiarowych (skrzynki na gazomierz). W związku z powyższym pracownicy biura od dnia 1 czerwca 2020 r. będą kontaktować się osobiście z właścicielami działek i posesji w celu ustalenia przebiegu rurociągu sieci gazowej i miejsca usytuowania skrzynki gazowej.

Jednocześnie informujemy, że  osoby chętne do przyłączenia się do sieci gazowej zobowiązane są do podpisania umowy z Polską Spółką Gazownictwa, którą reprezentować będą pracownicy ww. biura projektowego.

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt biurem.

 

Biuro Projektowo – Inwestycyjne Zygmunt Lisowski

Ul. Wolności 3A, 22-100 Chełm

Tel. 668 460 982 lub 698 455 322

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Goniec łukowski do nabycia w cenie 5 zł.

Kontakt z nami

Gminny Ośrodek Kultury w Łukowej
Łukowa 569A
23-412-Łukowa

tel. 84 6874060, 6874053
e-mail: gokluk1@wp.pl
administrator: informatyk@lukowa.pl

Copyright © 2020 Oficjalny serwis internetowy Gminy Łukowa. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.