image1 image2 image3 image4 image5 image6 image7 image8 image9 image10 image11 image12 image13

Data: 01 08 2020
godz. 11:30
Miejsce: Gościniec Fryszarkowski - Gmina Józefów (Puszcza Solska)

BeeActive Race - Jazda Indywidualna na czas (ITT). W ubiegłych latach organizowane były wyścigi kolarskie, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem kolarzy z całej Polski. W tym roku organizatorzy podjęli decyzję o zorganizowaniu imprezy sportowej „BeeActive Race - Jazda Indywidualna na czas (ITT)”, która miałaby zostać przeprowadzona w 1 sierpnia br. na drodze leśnej "Gościniec Fryszarkowski" rejony Puszczy Solskiej w godzinach od 11:30 do około 14:00.

 

Dodatkowo w przyszłości chcą rozwijać naszą serię wyścigów "BeeActive Race" o kolejne edycje na terenie Roztocza. Niestety ze względu COVID-19 jesteśmy w tym roku zmuszeni do organizacji tylko jednej edycji dla młodzieży i dorosłych. Informacje dotyczące wyścigu zostały rozpowszechnione na portalach społecznościowych. Jak dotąd zainteresowanie wyścigiem jest bardzo duże. Chęć udziału zgłaszają osoby nie tylko z Podkarpacia i Lubelszczyzny, ale z całej Polski i sąsiedniej Ukrainy.

Wysoki poziom przeprowadzenia imprezy na malowniczej i bezpiecznej trasie Lasów Państwowych w Puszczy Solskiej na pewno przyczynią się do promowania regionu, sponsorów i partnerów wyścigu.

Dodatkowe informacje:

Tutaj..

Wyścig BeeActive Race..

Administratorzy "Łukowa na starej fotografii" prowadzą portal społecznościowy pod tym samym tytułem na Facebook-u pod adresem:
https://www.facebook.com/pages/%C5%81ukowa-na-starej-fotografii/230152847173317
Średni dzienny zasięg tej strony to blisko pół tysiąca wejść.
Administratorzy zachęcają do udostępniania i przesyłania ciekawych starych fotografii o podobnej tematyce, które można by pokazać mieszkańcom Łukowej i jej okolic.
Oczywiście wszystkie fotografie będą odpowiednio oznakowane informacją o ich autorze czy źródle pochodzenia.

Goniec łukowski do nabycia w cenie 5 zł.

Kontakt z nami

Gminny Ośrodek Kultury w Łukowej
Łukowa 569A
23-412-Łukowa

tel. 84 6874060, 6874053
e-mail: gokluk1@wp.pl
administrator: informatyk@lukowa.pl

Copyright © 2020 Oficjalny serwis internetowy Gminy Łukowa. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.