image1 image2 image3 image4 image5 image6 image7 image8 image9 image10 image11 image12 image13

GOK w Łukowej, z okazji 100. rocznicy urodzin naszego Papieża, przygotował wystawę, udostępnioną przez centrum Myśli Jana Pawła II, „Karol Wojtyła # narodziny”. Zapraszamy  do jej zwiedzania.

W maju dla naszego Ojca św. na  Urodziny miało być, po raz kolejny, wystawione  przedstawienie "Brat naszego Boga", z udziałem naszych miejscowych "aktorów" w kościele w Krzczonowie. Z tym spektaklem na podstawie dramatu Karola Wojtyły wyruszymy w trasę w październiku, bo cały ten rok jest przecież Rokiem Jana Pawła II. Zapraszamy tymczasem do obejrzenia, przynajmniej fragmentu, tego przedstawienia, które nagrane zostało 17 marca 2019 w GOK w Łukowej.         link do filmu: https://youtu.be/HxN7oGVbiHA

Natomiast nasza "Harmonia" i "Lucus" zamieściły na YouTube utwory dedykowane Janowi Pawłowi II jako podziękowanie za Jego błogosławieństwo https://www.youtube.com/watch?v=gYvCnwt2hVM&feature=share

https://www.youtube.com/watch?v=69dLDkM9i30&feature=share

Gminno - parafialne uroczystości związane z 100. Rocznicą Urodzin Jana Pawła II  planowane są w dniu 31 maja br, kiedy odsłonięty i poświęcony zostanie pomnik Polaka Papieża. 

 

Administratorzy "Łukowa na starej fotografii" prowadzą portal społecznościowy pod tym samym tytułem na Facebook-u pod adresem:
https://www.facebook.com/pages/%C5%81ukowa-na-starej-fotografii/230152847173317
Średni dzienny zasięg tej strony to blisko pół tysiąca wejść.
Administratorzy zachęcają do udostępniania i przesyłania ciekawych starych fotografii o podobnej tematyce, które można by pokazać mieszkańcom Łukowej i jej okolic.
Oczywiście wszystkie fotografie będą odpowiednio oznakowane informacją o ich autorze czy źródle pochodzenia.

Goniec łukowski do nabycia w cenie 5 zł.

Kontakt z nami

Gminny Ośrodek Kultury w Łukowej
Łukowa 569A
23-412-Łukowa

tel. 84 6874060, 6874053
e-mail: gokluk1@wp.pl
administrator: informatyk@lukowa.pl

Copyright © 2020 Oficjalny serwis internetowy Gminy Łukowa. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.