image1 image2 image3 image4 image5 image6 image7 image8 image9 image10 image11 image12 image13

... dalej rozlewajcie swój czar, rozjaśniajcie mrok oraz promieniejcie blaskiem swojego piękna, czułości i wrażliwości” - takie życzenia złożone zostały Paniom przybyłym na zorganizowaną przez GOK „Łukowską Babosiadę”, która odbyła się w niedzielne popołudnie 8 marca 2020 r.

Po powitaniu przez panią Dyrektor, wszystkim łukowskim „Babeczkom” zostały rozdane słodkie babeczki.

Specjalny program artystyczny rozpoczęty został od renesansowych utworów w wykonaniu Zespołu Wokalno - Instrumentalnego „Musicus” działającego przy GOK.

Następnie Zespół Kameralny „Lucus”, obchodzący drugą rocznicę swojego powstania, rewelacyjnie zaprezentował wiązankę pieśni z repertuaru „Mazowsza”. Wszyscy stwierdzili, że znakomitemu krajowemu zespołowi rośnie poważna konkurencja.

Dodatkowo Mariusz Hyz przygotował autorski wiersz dedykowany w formie podziękowań wszystkim Paniom z GOK z panią dyrektor na czele.

Na scenie oprócz występów wokalnych można było obejrzeć taniec indiański, który poprowadziła Ania Wróbel.

Stylowy duet Martyna Buczkowska i Janusz Minkiewicz, niezwykle romantycznie zaśpiewał piosenkę z repertuaru Zespołu „Kwiat jabłoni”, po czym sceną zawładnęła młodzież z koła tanecznego działającego przy GOK- u, a prowadzonego przez panią Ewę Chuchro.

Zuzia Luchowska zaśpiewała dla Pań piosenki z repertuaru Kasi Popowskiej i Dawida Podsiadło, a ulubienica publiczności Maja Bielak brawurowo wykonała jedną z piosenek ludowych.

W bardzo spokojny, miły nastrój wprowadziła nas swoim występem: piosenką i utworem instrumentalnym Dominika Ważny.

Na zakończenie usłyszeliśmy mocny głos Mai Dumnienik, która wystąpiła z towarzyszeniem Zespołu „Magic”z piosenką „Dreams” z repertuaru Canberis.

Znakomity, na bardzo wysokim poziomie program artystyczny wokalno – instrumentalny przygotowany został przez p. Sławomira Kuczka. GOK w Łukowej na zakończenie obdarował każdą dziewczynkę i kobietę hiacyntem.

Pan Wójt złożył życzenia Paniom.

Spotkanie spotkało się z bardzo dobrym odbiorem i cieszyło się bardzo dużą frekwencja. Nie zbrakło redaktorów mediów regionalnych z: KRZ, bilgoraj.com. Nowej Biłgorajskiej.

Zapraszamy do galerii...

Administratorzy "Łukowa na starej fotografii" prowadzą portal społecznościowy pod tym samym tytułem na Facebook-u pod adresem:
https://www.facebook.com/pages/%C5%81ukowa-na-starej-fotografii/230152847173317
Średni dzienny zasięg tej strony to blisko pół tysiąca wejść.
Administratorzy zachęcają do udostępniania i przesyłania ciekawych starych fotografii o podobnej tematyce, które można by pokazać mieszkańcom Łukowej i jej okolic.
Oczywiście wszystkie fotografie będą odpowiednio oznakowane informacją o ich autorze czy źródle pochodzenia.

Kalendarz łukowski do nabycia od 15 listopada 2020 r. w sklepach.

Kontakt z nami

Gminny Ośrodek Kultury w Łukowej
Łukowa 569A
23-412-Łukowa

tel. 84 6874060, 6874053
e-mail: gokluk1@wp.pl
administrator: informatyk@lukowa.pl

Copyright © 2020 Oficjalny serwis internetowy Gminy Łukowa. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.