image1 image2 image3 image4 image5 image6 image7 image8 image9 image10 image11 image12 image13

GOK w Łukowej dla dzieci w ramach "Zimowiska" przygotował mnóstwo atrakcji. Pierwszego dnia uczestnicy spotkali się ze strażakiem - ratownikiem medycznym. Ponadto były zajęcia rytmiczne i integracyjne oraz przygotowywanie laurek dla Babć i Dziadków. Wtorek minął "na sportowo", oraz na warsztatach czytelniczych w bibliotece. Gościliśmy pana myśliwego Następnego dnia można było obejrzeć teatrzyk pt. "Renifer Niko ratuje zimę" w wykonaniu zawodowych aktorów oraz zapoznać się z pracą oficera Sił Powietrznych Wojska Polskiego. Ponadto było tego dnia tanecznie i plastycznie. Dzieci namalowały 5 metrową Starówkę Zamojską. W czwartek organizatorzy zaprosili uczestników „Zimowiska” do kina do Biłgoraja na film "Panda i banda". Piątek był ostatnim dniem zajęć w GOK. Przybyli na spotkanie z dziećmi dwaj kominiarze, następnie odbyły się rozgrywki w hokeja i zajęcia w Gminnej Bibliotece Publicznej. Wszyscy uczestnicy za bardzo dobre zachowanie otrzymali drobne upominki

Zapraszamy do galerii..

Administratorzy "Łukowa na starej fotografii" prowadzą portal społecznościowy pod tym samym tytułem na Facebook-u pod adresem:
https://www.facebook.com/pages/%C5%81ukowa-na-starej-fotografii/230152847173317
Średni dzienny zasięg tej strony to blisko pół tysiąca wejść.
Administratorzy zachęcają do udostępniania i przesyłania ciekawych starych fotografii o podobnej tematyce, które można by pokazać mieszkańcom Łukowej i jej okolic.
Oczywiście wszystkie fotografie będą odpowiednio oznakowane informacją o ich autorze czy źródle pochodzenia.

Goniec łukowski do nabycia w cenie 5 zł.

Kontakt z nami

Gminny Ośrodek Kultury w Łukowej
Łukowa 569A
23-412-Łukowa

tel. 84 6874060, 6874053
e-mail: gokluk1@wp.pl
administrator: informatyk@lukowa.pl

Copyright © 2020 Oficjalny serwis internetowy Gminy Łukowa. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.