image1 image2 image3 image4 image5 image6 image7 image8 image9 image10 image11 image12 image13

Maj to od dawna miesiąc konkursów recytatorskich. Eliminacje gminne 37. Turnieju Małego Konkursu Recytatorskiego odbyły się 15 maja w GOK Łukowa. Komisja Konkursowa, po wysłuchaniu 15 recytatorów w dwu kategoriach wiekowych postanowiła, że Laureatami Konkursu zostają: Anna Wróbel - uczennica Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łukowej i Wiktoria Kozyra ze Szkoły Podstawowej im. por. E. Błaszczaka ps. Grom w Chmielku w kategorii klasy I – III oraz Kacper Czerniak uczeń Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łukowej, w kategorii klasy IV – VI. Oni też będą reprezentowali Gminę Łukowa podczas Eliminacji Powiatowych Konkursu w Biłgoraju, które odbędą się w Biłgorajskim Centrum Kultury, w sobotę19 maja.

Komisja konkursowa postanowiła przyznać wyróżnienia: Michalinie Tworzewskiej i Weronice Zawadzińskiej ze Szkoły Podstawowej w Chmielku oraz Mikołajowi Mielniczkowi i Rafałowi Wyrwa ze Szkoły Podstawowej w Łukowej. Wszyscy recytatorzy otrzymali upominki książkowe.

Zapraszamy do galerii..

Administratorzy "Łukowa na starej fotografii" prowadzą portal społecznościowy pod tym samym tytułem na Facebook-u pod adresem:
https://www.facebook.com/pages/%C5%81ukowa-na-starej-fotografii/230152847173317
Średni dzienny zasięg tej strony to blisko pół tysiąca wejść.
Administratorzy zachęcają do udostępniania i przesyłania ciekawych starych fotografii o podobnej tematyce, które można by pokazać mieszkańcom Łukowej i jej okolic.
Oczywiście wszystkie fotografie będą odpowiednio oznakowane informacją o ich autorze czy źródle pochodzenia.

Do nabycia w sklepach nowy numer "Gońca Łukowej", cena 3 zł.

Listopad 2018
Listopad 2018
Wersja elektroniczna

Kontakt z nami

Gminny Ośrodek Kultury w Łukowej
Łukowa 569A
23-412-Łukowa

tel. 84 6874060, 6874053
e-mail: gokluk1@wp.pl
administrator: informatyk@lukowa.pl

Copyright © 2019 Oficjalny serwis internetowy Gminy Łukowa. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.