image1 image2 image3 image4 image5 image6 image7 image8 image9 image10 image11 image12 image13

 

"Brązowy Dyplom" w swojej kategorii zdobył chór "Harmonia" w VII Krakowskim Festiwalu Pieśni Adwentowych i Bożonarodzeniowych. W festiwalu brały udział chóry z Łotwy,Czech,Chorwacji, Włoch,Rumunii,Słowacji,Węgier,RPA i Polski.

Występy chórów oceniało międzynarodowe jury. Nasz chór był najmłodszym na festiwalu i jak zwykle zyskał sympatię słuchaczy i jurorów. Kościół Piotra i Pawła na widowni zgromadził między innymi dawnych chórzystów "Harmonii" , znajomych oraz rodziny dzieci występujących na festiwalu. W piękny poranek niedzielny chór zwiedził Muzeum Ojca Świętego, a później w Bazylice Ofiarowania NMP w Wadowicach uczestniczył w oprawie Mszy Św., po której dał swój słynny już " Koncert Papieski" .Chór był bardzo gościnnie przyjęty przez księży tej parafii i w przyszłości zamierza ponownie skorzystać z ich zaproszenia.Południe niedzielne spędził w stolicy polskich Tatr-Zakopanem.W Krakowie zadebiutowali:Malwina Paluch,Michalina Wszoła,Maciek Dumienik oraz jego sześcioletnia siostrzyczka Maja.

 

28 grudnia 2016 "Harmonia" będzie obchodziła Swoje 30 - lecie. Byłych i obecnych Chórzystów oraz Ich Rodziny zapraszamy do GOK na godz.17.00 na to wyjątkowe Spotkanie.

 

Administratorzy "Łukowa na starej fotografii" prowadzą portal społecznościowy pod tym samym tytułem na Facebook-u pod adresem:
https://www.facebook.com/pages/%C5%81ukowa-na-starej-fotografii/230152847173317
Średni dzienny zasięg tej strony to blisko pół tysiąca wejść.
Administratorzy zachęcają do udostępniania i przesyłania ciekawych starych fotografii o podobnej tematyce, które można by pokazać mieszkańcom Łukowej i jej okolic.
Oczywiście wszystkie fotografie będą odpowiednio oznakowane informacją o ich autorze czy źródle pochodzenia.

Do nabycia w sklepach nowy numer "Gońca Łukowej", cena 3 zł.

Listopad 2017
Listopad 2017
Wersja elektroniczna

Kontakt z nami

Gminny Ośrodek Kultury w Łukowej
Łukowa 569A
23-412-Łukowa

tel. 84 6874060, 6874053
e-mail: gokluk1@wp.pl
administrator: informatyk@lukowa.pl

Copyright © 2018 Oficjalny serwis internetowy Gminy Łukowa. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.